kolaz
Stredná odborná škola elektrotechnická Žilina
dnes je pondelok 27. 5. 2019 a sviatok má Iveta

Hlasuj za svoju školu a vyhraj.

Ak si myslíte, že by sa aj našej škole hodilo vymeniť vybavenie niektorej počítačovej učebne za novšie a modernejšie, neváhajte a zapojte sa aj Vy do tohto hlasovania. Nezabudnite o ňom povedať aj svojim blízkym, známym a priateľom, pretože len po jednej škole zo západného, stredného a východného Slovenska nakoniec získa nové vybavenie. Preto je dôležitý každý jeden Váš hlas, ktorý nás posunie bližšie k víťazstvu.

O čo sa hrá?
Hrá sa o 3 plne vybavené interaktívne (počítačové) učebne v hodnote 3 x 7 000 € pre školu a viac ako 100 atraktívnych vecných cien pre hlasujúcich.

Kto sa môže zapojiť?
Svojim hlasom sa môžu zapojiť žiaci, rodičia, ale aj zamestnanci či fanúšikovia školy.

Dokedy?
Hlasovania sa môžete zúčastniť do 31.12.2018

Ako môžem dať svoj hlas?
- Otvorte stránku www.nanovylevel.sk,
- vyberte v zozname (keď začnete písať) SOŠ elektrotechnická, Žilina,
- zadajte, svoje meno, priezvisko, e-mailovú adresu, vzťah ku škole (žiak, zamestnanec v školstve alebo fanúšik školy) a potvrďte súhlas so spracovaním osobných údajov (GDPR).
- údaje odošlite,
- na e-mail Vám bude doručený "hlas", ktorý je potrebné ešte povrdiť a
- je hotovo :o)

Za každý jeden hlas a a ochotu pomôcť našej škole Vám veľmi pekne ďakujeme. Aj keď modernejšie materiálne vybavenie je len jeden z krokov k lepšej budúcnosti, ak máme cieľ, nemôžeme ostať stáť a každý krok správnym smerom nás k nemu môže priblížiť. Ak spojíme sily, určite sa nám to podarí.

 kolektív zamestnancov SOŠE ZA