kolaz
Stredná odborná škola elektrotechnická Žilina
dnes je pondelok 10. 8. 2020 a sviatok má Vavrinec

Fotogaléria :

11.2.- 13.2. 2008 sa na SOŠ-COP v Hluboké nad Vltavou uskutočnil XIII. ročník soutěže odborných dovedností žáků elektrotechnikých odborů.
Sponzorom našej účasti na tomto podujatí bola  www.sse.sk
Výsledkové listiny škôl a jednotlivcov prevzaté z www.sosehl.cz.
Viac informácií o súťaži nájdeš na webovej stránke tejto školy.

v svetle reflektorovfoto s trofejoupo súťaži
s cennou trofejou
spoločné foto
na námestí
spoločné foto
na námestí
Jedna z hotových
silnoprúdarskych prác
Jedna z hotových
silnoprúdarskych prác
Jedna z hotových
slaboprúdarskych prác
spokojný majsterspolu pred školou
v Hluboké n/V
diplom jednotlivcidiplom družstvá
diplom jednotlivci

Výsledková listina škol silnoproud
umístění    školaDružstvo bodů celkem
1 .Stredné odborné učilište energetické Žilina    368
2 .Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové    340
3 .Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň    334
4 .Integrovaná střední škola Sokolnice    329
5 .Střední škola elektrotechnická Ostrava    322
6 .Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské Praha 9    266
7 .Střední škola technická a ekonomická Sokolov    251
8 .Střední škola energetická a stavební Chomutov    248
9 .Střední průmyslová škola Třebíč    199
10 .Střední průmyslová škola dopravní, a. s. Praha 5    178
xxxSOŠE, COP Hluboká nad Vltavou    318
xxx - mimo soutěž

Výsledková listina škol slaboproud
umístění    školaDružstvo bodů celkem
1 .Střední škola elektrotechnická Ostrava    427
2 .Integrovaná střední škola Sokolnice    398
3 .SOU energetické Trnava    397
4 .Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno    393
5 .Střední průmyslová škola dopravní, a. s. Praha 5    390
6 .Střední odborné učiliště elektrotechnické Plzeň    369
7 .Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové    335
8 .Stredné odborné učilište energetické Žilina    328
9 .Střední průmyslová škola Třebíč    328
10 .Střední škola technická a ekonomická Sokolov    328
11 .Střední škola energetická a stavební Chomutov    222
12 .SOUE Veľké Kapušany    159
xxxSOŠE, COP Hluboká nad Vltavou    366
xxx - mimo soutěž

Výsledková listina jednotlivců silnoproud
umístění    školapříjmení a jménobodů celkem
1 .Stredné odborné učilište energetické ŽilinaJaníček Radoslav  192
2 .Střední odborné učiliště elektrotechnické PlzeňZavřel Martin  179
3 .Stredné odborné učilište energetické ŽilinaCabaj Martin  176
4 .Integrovaná střední škola SokolniceMach Ondřej  176
5 .Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec KrálovéValášek Jiří  172
6 .Střední škola elektrotechnická OstravaMozdřeň Tomáš  170
7 .Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec KrálovéFlégl Pavel  168
8 .Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské Praha 9Bohata Tomáš  161
9 .Střední odborné učiliště elektrotechnické PlzeňHadravský Jiří  155
10 .Integrovaná střední škola SokolniceKřibík Tomáš  153
11 .Střední škola elektrotechnická OstravaSchrenk Jan  152
12 .Střední škola technická a ekonomická SokolovSmrž František  149
13 .Střední škola energetická a stavební ChomutovZaržický Martin  146
14 .Střední průmyslová škola TřebíčSojka Milan  128
15 .Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské Praha 9Klain Josef  105
16 .Střední škola energetická a stavební ChomutovKouba Tomáš  102
17 .Střední škola technická a ekonomická SokolovHalamásek John  102
18 .Střední průmyslová škola dopravní, a. s. Praha 5Jansa Jaroslav  92
19 .Střední průmyslová škola dopravní, a. s. Praha 5Černý Petr  86
20 .Střední průmyslová škola TřebíčKrátký Tomáš  71
xxxSOŠE, COP Hluboká nad VltavouPánek Ondřej  164
xxxSOŠE, COP Hluboká nad VltavouNěmeček Vlastimil  154
xxx - mimo soutěž

Výsledková listina jednotlivců slaboproud
umístění    školapříjmení a jménobodů celkem
1 .SOU energetické TrnavaKrajčovič Juraj  226
2 .Střední škola elektrotechnická OstravaKmětík Jan  219
3 .Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, DubnoVyroubal Evžen  210
4 .Střední škola elektrotechnická OstravaŠtenda Jiří  208
5 .Střední průmyslová škola dopravní, a. s. Praha 5Šotola Michal  208
6 .Střední odborné učiliště elektrotechnické PlzeňFrank Zdeněk  207
7 .Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec KrálovéKrušina Tomáš  200
8 .Stredné odborné učilište energetické ŽilinaMravec Tomáš  199
9 .Integrovaná střední škola SokolniceTomčík Dalibor  199
10 .Integrovaná střední škola SokolniceHlaváč Roman  199
11 .Střední průmyslová škola TřebíčBár Petr  190
12 .Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, DubnoMíka Martin  183
13 .Střední průmyslová škola dopravní, a. s. Praha 5Konopásek Jan  182
14 .Střední škola technická a ekonomická SokolovTicháček Radek  178
15 .SOU energetické TrnavaKresan Miroslav  171
16 .Střední odborné učiliště elektrotechnické PlzeňHodic Karel  162
17 .Střední škola technická a ekonomická SokolovVíšek Milan  150
18 .Střední průmyslová škola TřebíčJaša Luboš  138
19 .Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec KrálovéMarčík František  135
20 .Stredné odborné učilište energetické ŽilinaTatarka Daniel  129
21 .Střední škola energetická a stavební ChomutovVanin David  116
22 .Střední škola energetická a stavební ChomutovSouček Jiří  106
23 .SOUE Veľké KapušanyHorňak Norbert  83
24 .SOUE Veľké KapušanyBezeg Miroslav  76
xxx SOŠE, COP Hluboká nad VltavouNovotný Michal  188
xxxSOŠE, COP Hluboká nad VltavouŠkaretský Martin  178
xxx - mimo soutěž